Nietypowe, ale funkcjonalne gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe
Gadżety reklamowe

Jeśli chcesz zaskoczyć ludzi swoją kampanią reklamową to zdecydowanie nie możesz powielać pewnego rodzaju wzorców. Przykładów na takie złe prowadzenie kampanii reklamowej jest naprawdę wiele. Typowe jest chociażby oferowanie przez kolejne firmy reklamowych kubeczków, kiedy 25 firm w okolicy robi przecież dokładnie to samo. Taka kampania z góry skazana jest po prostu na porażkę. Naturalnie na pewno znajdzie się trochę chętnych osób na tego typu gadżet, ale jeśli już inwestujemy pieniądze w reklamę swojej firmy to chyba chcemy, aby była ona porządna, prawda? W związku z tym można wzorować się na innych kampaniach reklamowych, ale warto dodać do nich coś od siebie. W ten sposób stajemy się bardziej unikalni na rynku, a nasza oferta może przyciągnąć więcej osób.Jeśli chodzi o unikalność to wystarczy po prostu wykazać się troszkę sprytem i pomyślunkiem. Weźmy za przykład wspominane już wcześniej gadżety reklamowe w postaci kubeczków. Kubek to faktycznie dobry gadżet z tego powodu, że jest stosowany dosłownie przez każdego. Pijemy w nim herbatę, kawę i inne napoje. Kubek z logo naszej firmy sam w sobie nie jest specjalnie ciekawy. Wystarczy dodać do niego jednak na przykład porcelanowe sitko do zaparzania herbaty z dekielkiem lub zamówić kubki, które mają łyżeczkę oraz specjalny uchwyt na nią. Już robi się ciekawie, prawda?

Pomysłów na tego typu gadżety reklamowe jest tak wiele jak wiele jest głów ludzi. Chętnie na przykład daje się otwieracze do piwa. Dlaczego nie połączyć tego otwieracza z urządzeniem, które po otwarciu butelki pozwala ją ponownie szczelnie zamknąć? Proste, a przecież jak bardzo przydatne, a do tego nasza oferta stanie się bardziej unikalna.

Zdecydowanie nie jest prawdą także to, że takie Gadżety reklamowe muszą być nie wiadomo jak kosztowne. Znajdując profesjonalnego producenta i zamawiając większą ilość na pewno zapłacimy niewiele, a dostajemy gadżet wyjątkowy, który na pewno spodoba się wielu ludziom. Miej to na uwadze, kiedy będziesz planował kolejną kampanię reklamową poprzez takie gadżety. To naprawdę się opłaca.