Plażowa odzież reklamowa

Odzież reklamowa
Odzież reklamowa

Któż z nas nie lubi wygrzewać się w słońcu? Beztrosko czytać książkę i leżeć na materacu wśród morskich fal? Opalanie jest przyjemne, ale może być szkodliwe. Słońce trzeba dawkować rozsądnie. I trzeba się zabezpieczyć. Olejki i balsamy do opalania z filtrami, okulary przeciwsłoneczne i odzież ochronna. A chronić się warto. Poparzenia, udar, szybsze starzenie się skóry – to tylko niektóre negatywne skutki nadmiernej dawki słonecznych kąpieli. Chronić powinni się dzieci i dorośli (nie tylko osoby starsze). Od najmłodszych lat powinniśmy uczyć nasze pociechy, że słońce jest fantastyczne, ale niestety może być niebezpieczne.

Ochronić trzeba przede wszystkim głowę. Odzież reklamowa to niezliczone bogactwo czapek i kapeluszy. Bawełniany lub słomkowy kapelusz (z szerokim rondem) ochroni nie tylko głowę, ale i dekolt, ramiona, kark. Kapelusiki dla dzieci posiadają przydatne dziurki, które zapewniają dodatkową wentylację. Czapeczki z wiązaniem pod brodą będą trzymały się pewnie na głowach tych najmłodszych plażowiczów.

Czapki z daszkiem to propozycja zarówno dla dzieci i dorosłych. Nie każdy chłopczyk założy kapelusik, ale czapkę z daszkiem już tak. Warto pomyśleć o czapce z regulowanym zapięciem, by była wygodna, a jednocześnie długo służyła swojemu właścicielowi. Kolory czapek obowiązkowo jasne. Dzieciom sprawimy radość, kupując czapkę z ich ulubionym bajkowym bohaterem.

Plażowa odzież reklamowa to również kostiumy kąpielowe i bikini. Te pierwsze przysłaniają  więcej, w bikini panie mogą opalić również swoje brzuszki. Wybór stroju uzależniamy od własnych preferencji, zawsze dopasowując (szczególnie kostium kąpielowy) do swojej figury. Warto zajrzeć do miesięczników, w których na ten temat jest mnóstwo użytecznych porad.

Jaka jeszcze odzież reklamowa przyda nam się na plaży? Pareo dla pań, które chcą co nie co zakryć. Spodenki, koszulki, plażowe klapki dla pań i panów. Nie zapominajmy o torbie, a w niej coś do picia, parasol przeciwsłoneczny i krem do opalania. Opalajmy się bezpiecznie!