Skanery kodów kreskowych od firmy Honeywell

skanery kodów kreskowych
skanery kodów kreskowych

Skanery kodów kreskowych to często niewielkie rozmiarowo urządzenia, które wspomagają pracę sprzedawców, hurtowników, kurierów i wielu innych zawodowców, którzy mają do czynienia z kilkoma paseczkami i numerkami. Skanery to nie tylko stacjonarne sprzęty wydające krótki dźwięk tuż po odczycie, ale także nowoczesne urządzenia bezprzewodowe stosowane na co dzień nawet  w największych przedsiębiorstwach, albo właśnie głównie w nich. Pracownicy galerii handlowych mieliby znacznie utrudnione życie, gdyby nie skanery kodów kreskowych. Odkąd skanery zawładnęły rynkiem, do lamusa odeszło dźwiganie ciężkich przedmiotów pod czytnik stacjonarny, gdyż teraz wystarczy pochylić się nieco z bezprzewodowym skanerem.

Robiąc sobie wycieczkę po sklepach (tych małych i dużych) można zauważyć, że często powtarzającą się firmą, której wyrobem jest używany tam na miejscu skaner jest Honeywell. Producent ten od wielu lat istnieje na rynku, wydając coraz to bardziej ulepszone sprzęty okraszone nazwą skanerów kodów. Urządzenia te w prosty sposób można podłączyć do komputera i do prądu, aby współgrały z kasą fiskalną, w której składany jest dzienny utarg. Wyroby firmy Honeywell są bardzo solidne i niezawodne, nawet w brudzie i ogólnie rzecz biorąc, tak zwanych trudnych warunkach. Modele oprócz bardzo dobrej jakości, są także produkowane w nowoczesnym, eleganckim designie.

Jedne Skanery kodów kreskowych nieraz cieszą się większym zaufaniem klientów od innych, choć świadczy to raczej o guście, niż o tym, że niektóre skanery są mało użyteczne. Honeywell MS9520 Voyager to skaner, który jest w czołówce urządzeń jednolitych laserowych. Kosztuje on niecałe 430 złotych i skanuje kody z prędkością 72 odczytów na sekundę. Do wyboru jest w dwóch kolorach – czarnym i białym, a dzięki ładnej obudowie wygląda dobrze w każdej wersji. Ponadto, obsługuje np. moduł USB i klawiaturę.

Skanery kodów kreskowych firmy Honeywell dostępne są na terenie całego kraju. Zamówienia wysyłane są zarówno do Poznania jak i Warszawy, Krakowa, Wrocławia i innych części Polski.